Vesnický hudební privátní klub - deklarace

Je soukromým prázdninovým klubem Václava Koubka a jeho příznivců. Je založen za účelem kulturní obrody obce,propagace díla majitele, kultivace ducha,prospěšné činnosti a má neziskový charakter.

Tento Vesnický klub /podle § 2 živnostenského zákona č. 455/1991 Sb./ není charakterizován jako soustavná činnost ani provozován za účelem dosažení zisku a nenaplňuje tak znaky podnikání. Cílem uzavřeného klubu je představit svým členům přední kulturní scénu za vyrovnaných nákladů.

Členem tohoto klubu se může stát jen ten, kdo podpoří brigádou klub nebo dobrovolně přispěje na náklady,organizaci a údržbu klubu. Členskou kartu je možné získat i zakoupením dvou děl z výběru CD či knih majitele na místě nebo předem na dobírku info@vaclavkoubek.cz s poznámkou ČLENSTVI

Člen klubu ctí řád venkova,především parkování na klubovém pozemku mimo ves a plně akceptuje zvláštnosti tohoto privátního prostoru.

Veškeré výtěžky z dobrovolných příspěvků v soukromí klubu jsou určeny na pokrytí organizačních nákladů, honoráře učinkujících,zvukaře,výpomoc,oprav,údržbu,úklid a rozvoj Klubu.

Členství je dočasné pro letní sezonu a nezakládá žádná práva ani povinnosti. Člen klubu se od okamžiku přispění na náklady programu stává spoludílníkem daného večera pořádaného majitelem.

Veřejnosti není vstup do soukromí klubu povolen.